Wszystko o ścianach bąbelkowych

Ścianki z wodą bąbelkową to oczywiście nie ścianki z jakimś magicznym rodzajem wody, lecz zwykłe ściany wodne, przez które przepuszcza się specjalnymi zamontowanymi w nich dyszami powietrze atmosferyczne. Dzięki temu efekt wirowania bąbelków powietrza powoduje hipnotyzujące wręcz wrażenia – można się na niego patrzeć po prostu godzinami.

Ścianki bąbelkowe to nowoczesna metoda wystroju wnętrz. Takie ściany bąbelkowe polegają na tym, iż montuje się specjalistyczny panel z przeźroczystego plastiku, w którym znajduje się woda, oraz dołącza dopływ powietrza pod ciśnieniem. Generowane w ten sposób bąbelki powietrza powodują, iż otrzymany efekt jest bardzo ciekawy i przykuwa wzrok na długo, wręcz hipnotyzując.

Bubble water wall mogą być używane we wszelkiego typu lokalach usługowych oraz gastronomicznych – czy to w restauracjach, hotelach, w dyskotekach bądź pubach. Wodne ścianki bąbelkowe mogą być także ozdobą prywatnego domostwa, będąc obiektem westchnień zazdrosnych znajomych, oraz świetnym pretekstem do rozpoczęcia interesującej rozmowy na tematy wystroju oraz aranżacji wnętrz.

Ścianki wodne bąbelkowe możliwe są do zamontowania praktycznie w każdym miejscu – w ofercie na rynku są zarówno modele wolnostojące, jak i modele, które montuje się w oparciu o istniejącą ścianę. Owe ścianki z bąbelkami można dzięki temu bez problemu montować w większości miejsc w naszych domach albo lokalach, a goście pubu czy restauracji przyozdobionej taką ścianką mogą być tym faktem niezmiernie zauroczeni.

Ścianki bąbelkowe LED oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest po prostu umożliwienie przepływu powietrza, a raczej powietrznych bąbelków poprzez wodę, posiadają także funkcję podświetlenia, a co za tym idzie, efekt otrzymany jest jeszcze bardziej ciekawy. Ścianki bąbelkowe wodne to nowoczesna postać wystroju wnętrz, która może z powodzeniem zastąpić popularne fototapety swoją nowoczesnością.