Szukasz noclegu w Kaliszu?

Galerie Handlowe W Kaliszu mamy wiele galerii handlowych do których możemy udać się po większe zakupy. Ten rodzaj atrakcji kojarzony jest raczej z filmów, ale coraz więcej osób przy wyjeździe do większego miasta zwraca ogromną uwagę właśnie na ten element. Zobaczyć można Galerię Amber w której możemy udać się na film do Kina Helios, a także do galerii Tęcza, w której filmy obejrzymy w Cinema 3D! Dodatkowo można udać się do pasażu handlowego przy Galerii Kalisz.

Koncerty w Kaliszu Miasto Kalisz słynie też z wielu wydarzeń kulturowych, a przede wszystkim z koncertów. Jeśli przybywasz do naszego miasta – koniecznie sprawdź, czy na jednym z naszych obiektów nie odbywa się jakiś koncert. Często możemy rozerwać się przy muzyce popularnej, ale również udać się do Filcharmonii Kaliskiej czy posłuchać rapu w jednym z kaliskich klubów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Magic Garden Hostel w Kaliszu został partnerem szczytnej akcji, której organizatorem jest kaliski Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego! Magic Garden Hostel Kalisz – w najstarszym mieście w Polsce nasz hostel pojawił się w urokliwej, spokojnej dzielnicy. Położony kilkanaście metrów od brzegu malowniczej Prosny, oferuje wygodne pokoje – jedno, dwu i wieloosobowe

Oczywiście aktywnie zaangażował się Magic Garden Hostel, który ufundował nagrody dla uczestników biegu, a przedstawiciel Hostelu osobiście sprawdzi się na trasie 10-cio kilometrowego biegu;) Więcej szczegółow dotyczących 36. Biegu Ptolemeusza znajdą Państwo na stronie http://www.ptolemeusz.kalisz.pl/komunikaty Wielkie podziękowania dla „Sklep Medyczny ZdrowaStrefa”, który wspierał i pomagał nam w przygotowaniu prezentów dla uczestników kaliskiego biegu!

Magic Garden Hostel Kalisz to miejsce wyjątkowe. Dzięki cudownemu położeniu zapewnia najlepszy wypoczynek pod słońcem. Okolica jest nie tylko piękna, ale również spokojna i bardzo cicha, dzięki czemu można tutaj nie tylko odpocząć, ale także popracować. Zaletą Magic Garden Hostel są ogrody, na których goście mogą odpocząć, zrelaksować się oraz w zaciszu zaplanować dalszy czas pobytu w najstarszym mieście w Polsce.
Noclegi Kalisz są tutaj naprawdę bardzo tanie. Serdecznie polecamy!