Słów kilka o ścianach bąbelkowych

Planując wystrój, czy to domu, czy też restauracji lub innego lokalu usługowo-gastronomicznego, należy pamiętać o tym, by wyróżniał się on na tle innych miejsc podobnego rodzaju. Dlatego też wodne ścianki są takim interesującym pomysłem na wystrój – z racji swojej innowacyjności jeszcze nie wiele miejsc w naszym kraju posiada je w swoim wystroju, a więc montując taką ściankę możemy być pewni, że jest to innowacja.

Ścianki bąbelkowe to nowoczesna metoda wystroju wnętrz. Takie ściany bąbelkowe polegają na tym, że montuje się specjalistyczny panel z przeźroczystego plastiku, w którym mieści się woda, oraz dołącza dopływ powietrza pod ciśnieniem. Generowane w ten sposób bąbelki powietrza powodują, że otrzymany efekt jest bardzo interesujący i przykuwa wzrok na długo, wręcz hipnotyzując.

Ścianki wodne bąbelkowe możliwe są do zamontowania praktycznie w każdym miejscu – w ofercie na rynku są zarówno modele wolnostojące, jak i modele, które montuje się w oparciu o istniejącą ścianę. Takowe ścianki z bąbelkami można dzięki czemu bezproblemowo montować w większości miejsc w naszych domach albo lokalach, a goście pubu czy restauracji przyozdobionej taką ścianką mogą być tym faktem po prostu zauroczeni.

Ścianki bąbelkowe LED oprócz swojej podstawowej funkcji, którą jest po prostu umożliwienie przepływu powietrza, a raczej powietrznych bąbelków przez wodę, posiadają także funkcję podświetlenia, a co za tym idzie, efekt otrzymany jest jeszcze bardziej interesujący. Ścianki bąbelkowe wodne to nowoczesna postać wystroju wnętrz, która może z powodzeniem zastąpić popularne fototapety swoją nowoczesnością.

Ścianki z wodą bąbelkową to oczywiście nie ścianki z jakimś magicznym rodzajem wody, ale zwykłe ściany wodne, przez które przepuszcza się specjalnymi zamontowanymi w nich dyszami powietrze atmosferyczne. Dzięki czemu efekt wirowania bąbelków powietrza wywołuje hipnotyzujące wręcz wrażenia – można się na niego patrzeć po prostu godzinami.