Osobisty trener

Po za już standardowymi opcjami jak powiadomienia z telefonu, informacja o pogodzie, czy śledzenie na żywo w Garmin Connect, licznik Edge 520 pozwala na połączenie ze Stravą. Dzięki opcji Strava Live Segments będziemy mogli ścigać się z innymi zawodnikami, otrzymywać na żywo wyniki i po zakończeniu trasy listę rankingową.

W sprzedaży akcesoriów kolarskich ostatnio pojawił się nowy gadżet. Producent zza oceanu wypuścił najnowszy licznik rowerowy. Niewielu szczęściarzy widziało go na żywo, a jeszcze mniej miało okazję przesiąść się na niego ale ja już go próbowałem. Najnowszy licznik Garmina Edge 520 uraduje wszystkich fanów nowości technologicznych, gdyż wyposażono go w ich całe mnóstwo.

W najnowszym urządzeniu Garmin Edge 520 zastosowano duży – 2,3” kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Na całe szczęście na obrębie ekranu umiejscowiono przyciski funkcyjne, co daje wygodne nawigowanie po urządzeniu, bo nic tak nie irytuje jak konieczność każdorazowego wychodzenia do ekranu głównego w celu przejścia do innych funkcji. A tak odpowiednim przyciskiem wybieramy właściwy ekran.