Na temat ścian bąbelkowych.

Bubble water wall mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju lokalach usługowych oraz gastronomicznych – czy to w restauracjach, hotelach, w dyskotekach bądź pubach. Wodne ścianki bąbelkowe mogą być również ozdobą prywatnego domostwa, będąc obiektem westchnień zazdrosnych znajomych, oraz świetnym pretekstem do rozpoczęcia interesującej rozmowy na tematy wystroju i aranżacji wnętrz.

Ścianki bąbelkowe to nowoczesna metoda wystroju wnętrz. Takowe ściany bąbelkowe polegają na tym, że montuje się specjalny panel z przeźroczystego plastiku, w którym znajduje się woda, i dołącza dopływ powietrza pod ciśnieniem. Generowane w owy sposób bąbelki powietrza powodują, iż otrzymany efekt jest bardzo ciekawy i przykuwa wzrok na długo, wręcz hipnotyzując.

Ścianki bąbelkowe LED prócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest po prostu umożliwienie przepływu powietrza, a raczej powietrznych bąbelków poprzez wodę, posiadają także funkcję podświetlenia, a co za tym idzie, efekt otrzymany jest jeszcze bardziej ciekawy. Ścianki bąbelkowe wodne to nowoczesna postać wystroju wnętrz, która może z powodzeniem zastąpić popularne fototapety swoją nowoczesnością.

Planując wystrój, czy to domu, czy też restauracji albo innego lokalu usługowo-gastronomicznego, trzeba pamiętać o tym, by wyróżniał się on na tle innych miejsc podobnego rodzaju. Dlatego też wodne ścianki są takim interesującym pomysłem na wystrój – z racji swojej innowacyjności jeszcze nie wiele miejsc w naszym kraju posiada je w swoim wystroju, a więc montując taką ściankę możemy być pewni, iż jest to innowacja.

Ścianki z wodą bąbelkową to oczywiście nie ścianki z jakimś magicznym rodzajem wody, ale zwyczajne ściany wodne, przez które przepuszcza się specjalnymi zamontowanymi w nich dyszami powietrze atmosferyczne. Dzięki czemu efekt wirowania bąbelków powietrza powoduje hipnotyzujące wręcz wrażenia – można się na niego patrzeć po prostu godzinami.