Na temat kocyków z haftem

Kocyk dla dziecka to niesamowicie potrzebne i przydatne akcesorium. Jest to też idealny pomysł na prezent, jako że zawsze jest potrzebny. Tradycyjnie kocyki dla chłopców są w kolorze niebieskim, a dla dziewczynek w kolorze różowym. Warto trzymać się tej utartej kolorystyki, jako że upominki dla dzieci są dosyć wrażliwym tematem i nie warto tutaj ryzykować.

Kocyk z haftem może mieć wyhaftowane imię dziecka, ale również większą ilość znaków. Poza dosyć oczywistym wyhaftowaniem także nazwiska, warto zawrzeć na kocyku również datę urodzenia dziecka i dedykację – będzie stanowić wyjątkową pamiątkę na przykład od dziadków czy dalszej rodziny, a rodzice maluszka także z pewnością się ucieszą z tak praktycznego podarunku.

Ręcznik z imieniem to doskonały pomysł na prezent zarówno dla mniejszych, jak i większych dzieci. Jeżeli nasze dziecko ćwiczy sport to na pewno taki ręcznik będzie dla niego świetnym, spersonalizowanym prezentem, który pozwoli mu z jednej strony zachować higienę, a z drugiej pomoże mu wyróżnić się na tle rówieśników. Jak widać, taki praktyczny prezent posiada właściwie same plusy!

Kocyk z imieniem dziecka zdobywa coraz większą popularność jako prezent, co wynika nade wszystko z jego praktyczności. Po prostu owy kocyk jest doskonałym rozwiązaniem na prezent, ponieważ kocyk jako taki i tak jest potrzebny dla nowo narodzonego dziecka, a poza tym odpowiednia dedykacja, wierszyk czy cytat wyhaftowany na kocyku będzie przypominał stale o darczyńcy.

Szatka do chrztu z imiennym haftem jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które będą przygotowywać dziecko do chrztu świętego. Taka szatka z racji swojego tradycyjnie białego koloru jest odpowiednim materiałem na haft, także odpowiednia sentencja na niej, przykładowo cytat z Pisma Świętego, będzie świetnie przypominać o podniosłości wydarzenia, którym jest chrzest.