mechanik samochodowy świnoujście

Prowadzimy usługi z zakresu napraw bieżących, przeglądów sezonowych, diagnostykę komputerową. W Naszej ofercie znajdą państwo wszelkie naprawy zawieszenia oraz układów wydechowych. Kompletna wymiana układów hamulcowych. Zadowolenie klienta to Nasze hasło przewodnie. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z zakresu świadczonych usług. Masz pytania Napisz do Nas! Uszkodzone PRZEGUBY napędowe bardzo często stukają podczas przyspieszania i skręcania. Możemy temu zaradzić. Posiadamy półosie i przeguby do większości samochodów osobowych i dostawczych jeżdżących po naszych drogach. Ustawiamy także GEOMETRIĘ KÓŁ – Nazwa mało mówiąca, ale za to jak bardzo znacząca. Stabilność samochodu to podstawa bezpieczeństwa. Nie mówiąc o czystej ekonomii jazdy samochodem. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, przez co regeneracja oraz naprawa wszelkich elementów części zawieszenia jest dla nas możliwa.

Serwis zte tworzy doświadczony i oddany swojej pracy zespół profesjonalistów w dziedzinie szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2000 roku obsługując samochody ciężarowe, a od 2009 roku również samochody osobowe. Nieustannie powiększające się grono stałych i zadowolonych klientów motywuje nas do ciągłego poprawiania standardów obsługi oraz poszerzania oferty naszych usług.

HAMULCE zawsze muszą być sprawne, to decyduje o naszym bezpieczeństwie! Klocków hamulcowych w żadnym przypadku nie można regenerować!! Ale tarcze hamulcowe i owszem można skutecznie zregenerować. Co nie decyduje o dłuższym i gorszym hamowaniu. serwis ogumienia świnoujście,naprawa sterowników świnoujście,warsztat świnoujście,warsztat samochodowy świnoujście,naprawa samochodów świnoujście,mechanik samochodowy świnoujście,mechanik świnoujście,wymiana webasto świnoujście,serwis skuterów wodnych świnoujście,Naprawa turbosprężarek świnoujście,naprawa klimatyzacji świnoujście Zepsuł Ci się WAHACZ? No cóż można go wymienić na nowy, ale po co, skoro można go zregenerować lub wymienić same silentblocki. SPRĘŻYNY w samochodzie wbrew pozorom są bardzo ważne dla bezpiecznej jazdy samochodem. Jesteśmy w stanie zregenerować sprężyny do każdego typu samochodu lub dopasować według potrzeb klienta. Wymiana na nowe też jest możliwa. warsztat świnoujście,warsztat samochodowy świnoujście,naprawa samochodów świnoujście,mechanik samochodowy świnoujście,mechanik świnoujście RESOR – niby nic, a jaka bieda gdy się złamie. U nas jednak wszystko jest możliwe: wymieniamy, regenerujemy lub wzmacniamy (dokładamy dodatkowe pióra). Wszystko w zależności od życzenia klienta.

Firma rozpoczęła działalność w 1980r. Mamy duże doświadczenie w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i ciężarowych, krajowych i zagranicznych wszystkich marek. Nasza oferta: Naprawa skrzyni biegów, zawieszeń, układów wydechowych, remonty głowic silników, diagnostyka silników, wymiany olejów itp…

Oferujemy naprawy ekspresowe, w ramach których przeprowadzamy: okresowe przeglądy techniczne komputerową diagnostykę silnika naprawy zawieszenia naprawy elektryczne i mechaniczne wymianę oleju serwis ogumienia świnoujście,naprawa sterowników świnoujście,warsztat świnoujście,warsztat samochodowy świnoujście,naprawa samochodów świnoujście,mechanik samochodowy świnoujście,mechanik świnoujście,wymiana webasto świnoujście,serwis skuterów wodnych świnoujście,Naprawa turbosprężarek świnoujście,naprawa klimatyzacji świnoujście