kapitałki introligatorskie

Jeśli mają Państwo do czynienia z naszymi okleinami introligatorskimi to w naszych płótnach znajdą wiele różnych faktur, bardzo bogata kolorystykę. Szczególnie polecamy z naszej oferty materiałów introligatorskich okleinę Natura Plus.. Nasze okleiny introligatorskie to nowoczesne wzornictwo i zarazem współczesna jakość. Jeśli szukają Państwo materiałów szlachetnych, mocnych to materiałem godnym polecenia jest płótno introligatorskie Atłas. Jeśli szukają państwo tanich oklein introligatorskich to najlepsze rozwiązanie to okleiny pcv lub papiery introligatorskie. JDR Technik s.c. to również lider rynku w zakresie kapitałek introligatorskich.

Większość książek, kalendarzy, notatników z kapitałkami i tasiemkami na naszym i zagranicznym rynku są z naszymi produktami. Jeśli widzisz ładną kolorową tasiemkę, kapitałkę to zapewne nasz produkt.Kolejnym dodatkiem introligatorskim z naszej oferty to gumki notatnikowe całą paletę kolorystyczną i wybór rodzajów można odszukać na naszej stronie JDR Technik gumki płaskie tkane plecione. W zakresie gumek oferta dzieli się na wiele rodzajów ale najpopularniejsze to gumki okrągłe Są atrakcyjnym rozwiązaniem dla producentów albumów fotograficznych

JDR Technik s.c. to firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży materiałów introligatorskich. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele materiałów które są stosowane w przez producentów albumów Podstawowymi produktami oferty JDR Technik są okleiny papierowe. Staramy się aby nasza oferta w zakresie materiałów introligatorskich była bardzo bogata.

Oferta JDR Technik to trochę tradycyjnych materiałów introligatorskich, znajdzieci u na nas okleinę excelin która cenowo będzie rewelacyjna a Twój produkt stanie się wyjątkowym. Nasze materiały introligatorskie to również znane marki na rynku introligatorskim.Znane są raphia bądź finelinen?

JDR Technik to nie tylko okleiny introligatorskie okleiny introligatorskie. Jesteśmy dostawcą do drukarń dziełowych materiałów taki jak merli Na potrzeby maszyn Kolbus znajdą Państwo odpowiedni materiał do oklejania grzbietu. papier krepowany. Wielu klientów ma problem z maszynowym przyklejaniem kapitałki rozwiązanie zaś jest bardzo proste. Wystarczy o odpowiedniej jakości papier karbowany Produktami które mogą zainteresować jeszcze drukarnie dziełowe jest jeszcze bobina grzbietowa.