Chiński najemca jest sporo tańszy

To dzięki narzędziom mięliśmy zapewniona przewagę nad innymi nacjami. Konkluzja – potrzebujemy narzędzi, ale jakich? Bo na oczywiście nie mówimy tutaj o młotku. Współzawodnictwo stało się obecnie bardziej wirtualne a walka została przeniesiona z pól walki do sieci internet.

Naszą bronią są komputery a bardziej precyzyjnie używane programy. Tylko jeżeli wszyscy maja ten sam arsenał, to czy możemy zwyciężyć? Nie bardzo, chyba ze jest nas dużo – a nie jest – jak już mówiliśmy na początku. Potrzebujemy nowszej, lepszej broni.

Spore przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na sporo więcej. Duże organizacje zarabiają dużo a korporacje najwięcej. Wszyscy to wiedzą i generalnie – jest to prawda. Powstaje pytanie – dlaczego tak jest? Spróbujmy znaleźć na nie odpowiedź.

Stworzona na zamówienie baza danych, która zbierze nasze dane i przeprocesuje tak szybko, że armia chińczyków – nawet jeżeli nadąży tak szybko, to i tak pozostanie z tylu, ponieważ my rozpoczęliśmy wcześniej. Nie bójmy sie zaawansowanych, utworzonych dla nas systemów na zamówienie.

W obecnych czasach robi sie pieniądze w sieci (niekoniecznie w sieci komputerowej, ale również w sieci kooperujących firm) – w grupie. Jednak w przypadku takiej pracy, najważniejszym pozostaje jakość komunikacji i szybkość przepływu danych.

Pierwsze pytanie: jak sięgnąć po sukces i jak dużo kosztuje sukces? Na pierwsze pytanie nie ma dobrej odpowiedzi, może z wyjątkiem rady, aby dać ogłoszenie w gazecie i sprzedawać za 50 złotych poradę – rób tak jak ja.

Tym, czym zajmiemy się w tym tekście to praca jaka należy włożyć w interes, aby zaczął on dawać efekty. Będąc mieszkańcami europy, dostrzegamy zagrożenia od strony krajów, gdzie praca jest tania. Chiński najemca jest dużo tańszy od europejczyka.

Bez najwyższej jakości komunikacji żadna korporacja, która zatrudnia dziesiątki pracowników i podwykonawców nie dała by rady działać. Potrzebny jest informatyk, specjalista w swojej dziedzinie, który wywinduje nasz na wyższy poziom.