Mieszkania w Wieliczce

Wieliczka nieruchomości
Wieliczka nieruchomości
Poszukujących nowych nieruchomości na terenie Wieliczki zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sześciu domów szeregowych. Dogodna lokalizacja w centrum Wieliczki zapewnia nieruchomości bliski dostęp do sklepów spożywczych, parku czy przystanku autobusowego. Teren nieruchomości posiadać będzie wszelkie udogodnienia, aby dać Ci gwarancję najwyższego standardu na terenie Wieliczki.

Mieszkania Mieszkanie w Wieliczce
Pragniemy zaoferować przestronne apartament przy ulicy Kościuszki 31 w Wieliczce. położenie naszych lokali w centrum Wieliczki stanowi pewny atut naszej oferty. Dla mieszkańców osiedla mieszkaniowego przewidziany jest teren zielony oraz miejsca postojowe. Najwyższy standard lokali na terenie Wieliczki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osiedle mieszkaniowe Wieliczka Osiedle mieszkaniowe w Wieliczce
Jeśli szukasz spokojnego osiedla mieszkaniowego z dala od wielkomiejskiego zgiełku zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych lokali w Wieliczce. Osiedle mieszkaniowe położone jest w centrum Wieliczki przy ulicy Kościuszki 31. Dogodne położenie osiedla mieszkaniowego gwarantuje dostęp do sklepów spożywczych, przystanku autobusowego oraz terenów zielonych Wieliczki. Projekt naszego osiedla mieszkaniowego zapewnia najwyższy poziom wykończenia oraz spokoju. Wszystko to, byś mógł poczuć się bezpiecznie w sercu Wieliczki.

Apartamenty Wieliczka
Pragniemy zaproponować Państwu komfortowe apartamenty położone w centrum Wieliczki na ulicy Kościuszki 31. położenie osiedla mieszkaniowego jest niezwykle dogodne. W sąsiedztwie apartamentów znajdują się sklepy spożywcze, przedszkole oraz największy w Wieliczce Kompleks sportowo-rekreacyjny Solne Miasto. Dla naszych klientów przewidujemy również parking w obrębie osiedla mieszkaniowego. Mieszkańcom mieszkań pozostaje również do zagospodarowania obszar zieleni o powierzchni 20 arów. Apartament Wieliczka
Komfortowy lokal umiejscowiony w Wieliczce przy ulicy Kościuszki 31. Projekt osiedla mieszkaniowego przewiduje w każdym budynku po dwa lokale o metrażu 62,85 m2 lub 119,21 m2. Dogodna lokalizacja w centrum Wieliczki oferuje bliski dostęp do sklepów spożywczych czy przystanku autobusowego. Nasze mieszkania zostały wykończone w najwyższym standardzie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wieliczki.