tania Księgowość Kielce

Prowadzimy pełną księgowość, księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, sporządzamy deklaracje PIT, CIT, VAT, raporty i deklaracje ZUS. Pomagamy w założeniu firmy i dalszej działalności gospodarczej. Obsługujemy kompleksowo dokumentację kadrowo-płacową przedsiębiorstw. W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów w urzędzie skarbowym oraz obsługujemy kontrole podatkowe. Biuro rachunkowe ADENA przygotowuje również analizy finansowe przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe.

Biuro Rachunkowe Adena to inaczej biuro rachunkowe świętokrzyskie, biura rachunkowe kielce, księgowość kielce Od teraz Podatkowa księga przychodów i rozchodów w Twojej firmie będzie obsługiwana przez nas. W ramach tego realizujemy następujące usługi: ewidencja kosztów i przychodów, ewidencja podatku od towarów i usług (VAT), ewidencja środków trwałych i wyposażenia, obsługa pracowników, rozliczenia właścicieli, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie deklaracji ZUS-owskich, sporządzanie zestawień i analiz finansowych, pełną reprezentację przed Organami Państwowymi, konsultacje podatkowe i rachunkowe.

Wita Cię Biuro Rachunkowe ADENA Kielce W Biurze Rachunkowym ADENA świadczymy szeroko rozumiane usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe skierowane do osób fizycznych i prawnych. Stawiamy na komfort współpracy i poczucie bezpieczeństwa dostosowując ofertę indywidualnie dla każdej z przedsiębiorstw. Szanujemy Państwa cenny czas, dokładamy wszelkich starań aby współpraca z Biurem Podatkowym nie stanowiła dodatkowego obciążenia czasowego i finansowego.

Biuro Rachunkowe Adena obsłuży dla Ciebie kadry i place Kielce. Zrealizujemy prowadzenie akt osobowych, prowadzenie kart urlopowych i prowadzenie ewidencji czasu pracy. Dołącz do ADENA i zostaw nam naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie kartotek wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji miesięcznych na zaliczkę podatku dochodowego od pracowników – PIT-4, sporządzanie informacji rocznych o uzyskanych dochodach pracowników – PIT-11/8B, PIT-40, sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i wyrejestrowujących do ZUS, sporządzanie raportów RMUA, sporządzanie rocznej deklaracji ZUS IWA. Do nas będzie należeć wyjaśnianie i korygowanie zaległych błędów wg zawiadomień z ZUS, przygotowanie przelewów do US i ZUS, sporządzanie deklaracji PFRON, nadzór nad dokumentacją kadrową, pełną reprezentację przed Organami Państwowymi.